Tai či - Instruktor

Instruktor Petr Pavelec

Petr Pavelec (*1975)

Čínským cvičením se věnuje zhruba od roku 2000. Certifikovaný instruktor wushu Taiji. Je členem ČCČC (České centrum tradičních čínských cvičení),  Československé Sinobiologické společnosti, absolvent tříletého studia na Evropské škole Tuiny při 1. škole tradiční čínské medicíny.

Cvičil například u Jana Turnebera v ČCČC, Romana Hladíka v Kung-Fu Academy, Qin Fei Wushu centrum,  Radka Koláře v Taiji Akademii, Otakara Chocholy -Plující Oblaka. Jezdí studijně do Číny kde cvičí pod vedením mistra Zhong xueyonga a nadále se vzdělává v oblasti čínských cvičení a tradiční čínské medicíny.

Spolupracuje s přítelem a kolegou Martinem Svitákem.

Mimo pravidelné kurzy, které vede od roku 2009, se objevuje na různých akcích spojených s čínským cvičením a s Čínou samotnou – přednášky, besedy, exhibice, cvičení pro laickou veřejnost.

 

  • Petr Pavelec

Instruktor pro Moravu

Ing. Martin Sviták Ph.D. (*1981)

Certifikovaný instuktor Wushu - Taiji.

Cvičení Taiji se věnuje od roku 2004 a své dovednosti zvyšoval pod dohledem Ing. Jana Turnebera, Radka Koláře (Taiji Akademie) a dalších například z klubu Pivoňka v Praze. V letech 2009, 2013 a 2017 absolvoval studijní pobyty v Číně ve Wudagských horách (Wudangshan) pod vedením mistra Zhong Xueyonga.

Cvičí především sestavy stylu yang: (8, 16, 24, 42, meč 32) a Wudang (28, šavle 22, Fuchen, Fuhu quan) Věnuje se také energetickým cvičením Čchi-kung.

Poskytuje pravidelné i individuální hodiny pro jednotlivce i skupiny v Buntále a přilehlém okolí.

  • Martin Sviták

Instruktoři

Soňa Škvarenninová

Rostislav Studénka